Urządzenia firmy Tech Sterowniki, które warto poznać.

zelt

Firma Tech Sterowniki proponuje swoim klientom bardzo szeroką ofertę urządzeń służących do zarządzania różnego rodzaju instalacjami, głównie grzewczymi. Urządzenia te wyposażane są w zupełnie nowe funkcje i właściwości, dzięki czemu są jeszcze bardziej funkcjonalne. Pozwalają na sprawne i efektywne zarządzanie temperaturą w naszych budynkach oraz na spore oszczędności. Przedstawiamy kilka urządzeń z oferty Tech Sterowniki, na które warto zwrócić szczególną uwagę, gdy chcemy ulepszyć i usprawnić swój system grzewczy.

Sterowniki do instalacji grzewczej – ST-407n, ST-408n, ST-409n
Mówiąc o sterownikach do instalacji grzewczej firmy Tech Sterowniki, mamy na myśli wielofunkcyjne urządzenia umożliwiające zarządzanie kilkoma źródłami ciepła jednocześnie. W przypadku ogrzewania domu na kilka sposobów wcale nie musimy korzystać z kilku sterowników. Wystarczy jedno, uniwersalne urządzenie. Wymienione urządzenia zoptymalizują pracę wszystkich urządzeń, które wchodzą w skład naszego systemu grzewczego. Pozwolą na sterowanie zaworami mieszającymi oraz wszystkimi pompami. Jeśli chodzi o wielofunkcyjność, najbardziej rozbudowany jest sterownik ST-407, którym obsłużymy jednocześnie trzy zawory oraz pompę solarną.

Każdy z wymienionych sterowników posiada ciekawe funkcje dodatkowe. Jedną z nich opcja sterowania tygodniowego. Możemy stworzyć swój własny, dostosowany do potrzeb i stylu życia domowników harmonogram tygodniowego ogrzewania budynku. Możliwe jest zaktualizowanie oprogramowania sterowników przez port USB oraz podłączenie do urządzenia modułu GSM/Ethernet. Zaletą tego typu urządzeń są duże, czytelne wyświetlacze, które ułatwiają ich obsługę. Na ekranie możemy wyświetlić zarówno przekrój budynku, jak i widok poszczególnych paneli.

Sterowniki do podłogówki
Oferta firmy Tech Sterowniki obejmuje również cztery urządzenia do zarządzania ogrzewaniem podłogowym. Tego rodzaju rozwiązania coraz częściej stosowane są w naszych domach. Okazuje się, że sterowanie podłogówką wcale nie musi być skomplikowane. Sterowniki proponowane przez Tech Sterowniki pozwalają na efektywne zarządzanie temperaturą w ośmiu strefach grzewczych. Działają we współpracy z czujnikami lub regulatorami. Wszystko zależy od modelu sterownika. Sterowniki główne umożliwiają sterowanie urządzeniem grzewczym, natomiast sterowniki zaworów termostatycznych zarządzają siłownikami regulatorów pokojowych. Dzięki temu możemy dostosować temperaturę w każdym pomieszczeniu do swoich potrzeb i oczekiwań. Niektóre ze sterowników wyposażone są w specjalne panele kontrolne, dające możliwość sterowania podrzędnymi regulatorami pokojowymi. Można je połączyć z modułem internetowym lub WiFi. W ten sposób będziemy zarządzali całym systemem grzewczym z poziomu aplikacji webowej emodul.eu. W zależności od potrzeb zdecydujmy się na urządzenie przewodowe lub bezprzewodowe.

Ogromnym atutem sterowników podłogowych firmy Tech Sterowniki jest ich wyświetlacz. Duży, bardzo czytelny i przejrzysty. Mamy do wyboru dwa widoki ekranu. Na ekranie głównym prezentowane są informacje dotyczące poszczególnych stref. Natomiast ekran zaworu mieszającego wyświetla parametry jego pracy. Opok wyświetlacza umieszczone są przyciski, za pomocą, których sterujemy instalacją grzewczą. Odbywa się to za pośrednictwem aplikacji mobilnej albo strony emodul.eu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Jak kontrolować pracę urządzeń oraz instalacji w budynkach?

Współczesne firmy wyposażone są w niezliczoną liczbę urządzeń oraz instalacji. Mogą one, oczywiście funkcjonować samodzielnie, ale o wiele efektywniejszym i bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem jest połączenie ich w jedną sieć. Niezbędny staje się wówczas odpowiedni system zarządzania budynkiem, który jest całkowicie zintegrowany. Wpływa on w znaczący sposób na sprawne funkcjonowanie firmy. […]