Sterowniki pokojowe w ofercie sklepu sterownikitech.pl

zelt

Automatyka budynkowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Tworzone są coraz bardziej nowoczesne, rozbudowane systemy zarządzania budynkiem. Jednak istnieje również wiele urządzeń dedykowanych poszczególnym pomieszczeniom. Sterowniki pokojowe sprawiają, że korzystanie z danego wnętrza jest wygodniejsze, zdrowsze i bezpieczniejsze. Przedstawiamy kilka rozwiązań z oferty sklepu internetowego sterownikitech.pl.

Sterownik St-292 V2
Jest bezprzewodowym regulatorem temperatury, który służy przede wszystkim do sterowania pracą urządzenia grzewczego np. pieca gazowego, elektrycznego lub sterownika kotła, ale nie tylko. Odbiornik umieszczany przy urządzeniu grzewczym pozwala na większą kontrolę jego pracy. Z kolei nadajnik znajdujący się w konkretnym pokoju daje sygnał włączenia lub wyłączenia urządzenia. Gdy wreszcie uzyskamy upragnioną temperaturę w pokoju piec po prostu się wyłączy. Ogromną zaletą urządzenia jest atrakcyjna cena połączona z estetyczną formą. Trzeba przyznać, że to jeden z najładniejszych regulatorów na naszym rynku.

Sterownik dobowy RT 100 firmy Salus
Nie wszyscy właściciele domów potrzebują skomplikowanych urządzeń i złożonych systemów. Niektórym do zarządzania domem wystarczą najprostsze rozwiązania. To z myślą o nich stworzono sterownik dobowy RT 100. To jedno z najprostszych urządzeń służących do regulacji temperatury. Jest bardzo łatwy w obsłudze. Nie wymaga żmudnego programowania. Wystarczy po prostu ustawić temperaturę, która nam odpowiada, a sterownik dopilnuje, aby została ona osiągnięta. Jego obudowa jest nieskomplikowana i nowoczesna, a cena bardzo przystępna. Sterownik wyposażony jest w beznapięciowy przekaźnik.

Sterownik Auraton T-1 RTH
Jeśli szukamy urządzenia przyjaznego dla środowiska, to nie znajdziemy lepszego sterownika, niż Auraton T-1 RTH. Urządzenie jest w stanie działać bezawaryjnie przez 20 lat na jednej baterii! To rozwiązanie nie tylko proekologiczne, ale również niezwykle oszczędne. Sterownik jest bezprzewodowy i działa w oparciu o bardzo zaawansowany mikroprocesor. Największą zaletą sterownika jest unikalny algorytm analizy cyklu pracy. Zbiera on i zapisuje parametry pracy odbiornika z ostatniej doby.

Sterownik Euroster przewodowy Q1
Do sterowania temperaturą w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych posłuży nam również z powodzeniem przewodowe urządzenie marki Euroster. Jest bardzo proste w obsłudze. Sygnalizuje pracę urządzenia grzewczego oraz rozładowanie baterii. Posiada także opcję wyłączenia automatycznego po sezonie grzewczym. Z pomocą trybu testowego skontrolujemy poprawność działania sterownika. Umożliwia on ustawienie temperatury z dokładnością do 0,2 stopni.

Sterownik pokojowy ST-280
Już nie musimy schodzić do kotłowni, aby wygodnie sterować temperaturą w pomieszczeniu, temperaturą kotła, bojlera oraz zaworów mieszających. Ogromnym atutem urządzenia jest możliwość współpracy z różnymi typami sterowników, co czyni go niezwykle uniwersalnym. Pozwala także na podgląd temperatury zewnętrznej. Z łatwością ustawimy z jego pomocą tygodniowy harmonogram ogrzewania. Wyposażony jest także w budzik oraz blokadę rodzicielską. Posiada wygaszacz z funkcją pokazu slajdów. Na bieżąco wyświetla aktualne temperatury. W opcji dodatkowej wzbogacony jest o moduł do bezprzewodowej komunikacji RS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Sterowniki podłogówki w ofercie sklepu sterownikitech.pl

Ogrzewanie podłogowe to doskonały sposób na optymalną temperaturę we wszystkich pomieszczeniach w naszym domu. Podłogówka powinna być jednak wyposażona w odpowiednie sterowniki, które ułatwią wyregulowanie temperatury i kontrolę całego systemu grzewczego. Tego typu urządzenia znajdziemy w ofercie sklepu internetowego sterownikitech.pl. Panel kontrolny M-8 To jeden z najbardziej zaawansowanych sterowników ogrzewania […]