Sterowniki podłogówki w ofercie sklepu sterownikitech.pl

zelt

Ogrzewanie podłogowe to doskonały sposób na optymalną temperaturę we wszystkich pomieszczeniach w naszym domu. Podłogówka powinna być jednak wyposażona w odpowiednie sterowniki, które ułatwią wyregulowanie temperatury i kontrolę całego systemu grzewczego. Tego typu urządzenia znajdziemy w ofercie sklepu internetowego sterownikitech.pl.

Panel kontrolny M-8
To jeden z najbardziej zaawansowanych sterowników ogrzewania podłogowego. Z jego pomocą możemy kontrolować pracę całego systemu ogrzewania. Z łatwością podejrzymy wszystkie parametry i ustawienia zestawu sterującego podłogówką. Urządzenie możemy zainstalować w widocznym miejscu, ponieważ wygląda bardzo estetycznie, a dodatkowo będziemy mieli łatwy dostęp do najważniejszych informacji. Ogromnym atutem tego sterownika jest duży, bardzo czytelny wyświetlacz. Sterownik pozwoli nam na szybką zmianę parametrów każdej strefy grzewczej oraz wyłączenie lub włączenie danej strefy.

Moduł Internet ST-507
W inteligentnych budynkach coraz więcej urządzeń oraz instalacji możemy kontrolować za pomocą urządzeń mobilnych lub za pośrednictwem Internetu. Nie inaczej jest w przypadku ogrzewania podłogowego. ST-507 to specjalny moduł internetowy do podłogówki. Jego użytkownik jest w stanie monitorować pracę kotła przez Internet. Zyskuje możliwość wizualizacji każdego urządzenia wchodzącego w skład instalacji kotła w postaci bardzo czytelnej animacji. Za pomocą tego sterownika można również przeanalizować historię temperatur na podstawie wykresów oraz zapoznać się z historią alarmów sterownika.

Bezprzewodowy panel kontrolny M 9 z modułem WiFi
To bardzo ciekawy, montowany podtynkowo panel kontrolny ogrzewania podłogowego. Sprzedawany jest w duecie z modułem WiFi. Panel rejestruje pracę wszystkich stref grzewczych. Posiada wbudowane czujniki, które umożliwiają pomiar temperatury w strefach, w których zostały zarejestrowane. Dzięki panelowi szybko i łatwo zmienimy parametry dla poszczególnych stref, ustawimy harmonogramy pracy, włączymy lub wyłączymy strefy. Urządzenie posiada dodatkowo wygaszacz ekranu, blokadę ekranu oraz budzik. Platforma eModul pozwala na zarządzanie systemem z wykorzystaniem komunikacji WiFi.

Regulator Euroster 506
Urządzenie przeznaczone jest do sterowania systemami ogrzewania podłogowego, zarówno w wersji elektrycznej wodnej, jak i gazowej i olejowej. Regulator posiada trzy tryby pracy. Pierwszy to tryb pokojowy, w którym możemy kontrolować temperaturę przy pomocy czujnika temperatury pomieszczenia. Kolejny to tryb podłogowy, w którym temperatura kontrolowana jest za pomocą czujnika podłogowego. Trzeci tryb łączy dwa poprzednie. Daje możliwość monitorowania temperatury za pomocą czujnika temperatury pomieszczenia i czujnika podłogowego jednocześnie. Ciekawą funkcją regulatora jest zapamiętywanie dwóch temperatur – komfortowej i ekonomicznej oraz przełączanie ich ręczne.

Centrala AURATON 8000
Jest bezprzewodową centralą ogrzewania podłogowego, która obsługuje 8 stref grzewczych. W każdej strefie można podłączyć maksymalnie 6 sterowników Auraton TE 230. Centrala daje nam możliwość sterowania jednym termostatem kilkoma strefami. Pozwala także na inteligentne sterowanie pompami C.W.U. oraz C.O. Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi możemy nadzorować pracę urządzenia, nawet w pomieszczeniach, które nie są zbyt dobrze oświetlone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Jak ewoluowały inteligentne budynki?

Zmiany klimatyczne mają coraz większy zasięg globalny łącząc się z szybką ekspansją przestrzenną miast i wzrostem liczby ludności na świecie. Rządy i decydenci starają się wpływać na zmiany klimatu, a także szukać metod łagodzenia przyszłych skutków środowiskowych wynikających z rosnącej zabudowy. Zwiększa się w związku z tym rola inteligentnych budynków. […]